AKDENİZ OYUNCAK

1982 Yılından Beri...

1982 yılında Akdeniz İtriyat A.Ş. olarak hayata geçen firmamız, çocukların kalbine dokunan girişimlerde bulunmayı kendine misyon edinerek 1998 yılında Akdeniz Oyuncak ismi ile yeni bir dönem başlattık.

Ege ve Akdeniz Bölgeleri’nin turizm noktalarında yer alarak oyuncak ve deniz malzemeleri sektöründe toptan ve perakende hizmeti vererek uzun yıllar boyunca varlığımızı sürdürüyoruz.

2005 yılında ithalat sektörüne giriş yaparak, patenti firmamıza ait olan Sealife marka deniz malzemelerinin yanı sıra birçok markaya ait oyuncak çeşitlerini bünyemizde barındırıyoruz.

Akdeniz Oyuncak olarak sektörün ihtiyaç ve beklentilerini, maksimum hizmet anlayışı ile karşılama vizyonuyla hareket ediyor, yüksek kalite anlayışı ve uygun fiyat politikası ile toptan müşterilerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

Memnuniyet odaklı hizmet politikası ile Akdeniz Oyuncak olarak toptan satış alanında her geçen gün kendimizi yenilerken mağazamızda da perakende satış hizmeti sunuyoruz. 

‘Mutlu çocuk mutlu gelecek’ ilkesini benimsediğimiz toptan ve perakende satışlarımızla daha güzel yarınlar için hız kesmeden çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. 

Vizyon

Çocuklara daha renkli bir dünya oluşturmak amacıyla 1998 yılında hayata geçirdiğimiz Akdeniz Oyuncak ile deniz malzemeleri başta olmak üzere oyuncak sektöründeki varlığımızı sürdürürken genişleyen ürün yelpazesi ile ithal oyuncak ve deniz malzemesi sektöründe fark yaratmayı hedefliyoruz.

Akdeniz Oyuncak olarak, toptan ve perakende oyuncak ve deniz malzemeleri ticaretinde ulaşılabilirliğe, çözüm odaklı müşteri memnuniyetine dayalı ticaret anlayışını benimsiyoruz.

2005 yılında ithalat sektörüne giriş yaparak, patenti kendimize ait olan Sealife marka deniz malzemelerinin yanı sıra birçok markaya ait oyuncakları, toptan ve perakende satışa sunarak çocukların ve yetişkinlerin renkli dünyalarına ulaşmayı amaçlıyoruz.

Misyon

1982 yılında Akdeniz İtriyat A.Ş. olarak başladığımız yolculuğumuzu, çocukların büyüleyici dünyasına dahil olmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Akdeniz Oyuncak ile yeniden şekillendirerek toptan ve perakende sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz.

Birçok markaya ait oyuncak ve deniz malzemesi ürünlerimizin yanı sıra ithalat sektörüne giriş yaparak, patenti firmamıza ait Sealife maske şnorkel ve yüzücü gözlükleri markasını her yıl döneme uygun yenilikleri ekleyerek toptan ve perakende olarak satışa sunuyoruz.

Akdeniz Oyuncak olarak oyuncak ve deniz malzemeleri satış sürecini, yılların verdiği tecrübe ile ürünün paketlenmesinden teslimatına kadar her konuda yardımcı olmayı önemseyerek toptan sektöründeki yerimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırmayı önemsiyoruz.1