Katalog

2020 Katalogumuz

Katalogu İndir
AKDENİZ OYUNCAK

Toptan Deniz Malzemeleri

1998 yılında başlayan toptan deniz malzemeleri ticaret yolculuğumuz, 2005 yılında patenti Akdeniz Oyuncak tarafından alınan Sealife markasıyla gittikçe genişleyerek bugün ki bilinirliğine ulaşarak sizlere sunuyoruz. 

Her gün yenilen ve çeşitlenen toptan deniz malzemeleri portföyümüze Sealife markamız dışında dünyaca ünlü; Intex, Bestway, Altis, Arena, Speedo gibi markalar da eklenerek her zevke ve tercihe hitap etmeyi başarıyoruz.

Deniz tatiline dair her türlü deniz malzemesi yanısıra profesyonel yüzücü malzemeleri de online sitemizde sizleri bekliyor! 

Deniz aksesuarlarından dalış maskelerine, çocuk can yeleğinden deniz botuna, kova ve plaj setlerinden yüzücü gözlüğüne ne ararsanız Akdeniz Oyuncak’ta yer alıyor.  

Toptan deniz malzemeleri kategorimizde yer alan özel patenti firmamıza ait Guardenol marka güneş koruyucu krem setleri ve terlik çeşitleriyle de sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Genişleyen seçeneklerimiz, yerli ve ithal deniz malzemeleri seçeneklerimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile konforlu alışveriş sunuyoruz. Kolay, güvenilir ve hızlı alışverişi benimseyen hizmet politikamızla toptan deniz malzemeleri alışverişinde Akdeniz Oyuncak online satış sayfasında sizleri bekliyoruz.

Deniz ve havuz keyfini tamamlayan toptan deniz aksesuarları ile deniz ve havuzda gerekli olan tüm deniz ürünlerini sitemizde beğeninize sunuyoruz.

Ayrıca vücuda zarar vermeyen sağlıklı içeriğe sahip malzemelerle üretilen ve uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olan toptan şişme havuz alternatiflerimizle de yaz aylarına dair tüm deniz ürünlerini Akdeniz Toptan Deniz Malzemeleri kategorimiz ile tek çatıda topluyor, online sitemizde keyifli alışveriş imkanı sağlıyoruz.