Katalog

2020 Katalogumuz

Katalogu İndir
AKDENİZ OYUNCAK

Toptan Oyuncak

Akdeniz Toptan Oyuncak olarak çocukların hayal dünyasını gerçekle buluşturan birçok oyuncak markasını portföyümüze ekleyerek onların gelişimine katkı sağlıyoruz.

Toptan oyuncak kategorimizde yer alan Hasbro, Mattel, Giochi Preziosi gibi dünya markaların yanında gerek ithal gerek yerli üretim olan 50’den fazla oyuncak markasıyla sektörde fark yaratıyoruz.

Her bütçeye ve her yaşa uygun 4000’den fazla oyuncak çeşidini toptan oyuncak alımında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Gittikçe gelişen ve çeşitlenen oyuncak dünyasının,  satış sürecini profesyonel ekibimizle yöneterek toptan oyuncak alışverişini; hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştiriyoruz.

Uygun fiyat ve araçla teslimat imkânlarımızla yerli ve ithal pek çok oyuncak markasını ve çeşidini her geçen gün yeniliyor ve sizlere keyifli alışveriş imkânı sağlıyoruz.

Kolay, güvenilir ve verimli alışverişi benimseyen hizmet politikamızla kız çocuk oyuncakları ve erkek çocuk oyuncakları başta olmak üzere çocukları mutlu edecek her türlü oyuncak Akdeniz Oyuncak firmamızda sizleri bekliyor.

Genişleyen seçeneklerimiz, yerli ve ithal oyuncak seçeneklerimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile çocukların yüzünü güldürmeye onların hayatlarının bir parçası olmaya birlikte devam ediyoruz.

Her daim mutlu müşteri, mutlu çocuklar düşüncesiyle çıktığımız toptan oyuncak sektöründe, seçtiğiniz ürünleri Akdeniz Oyuncak güvencesiyle sizlere sunarak konforlu ticaret yapmanızı sağlıyor, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için tüm ekibimizle yanınızda oluyoruz.